צימרים בחוסן
| | | | |
פיסת עדן
צימרים מפוארים בצפון
052-6786060
צימרים במושב חוסן
גליל מערבי
סוויטת שמיים
סוויטת עדן
סוויטה נועם
ספא פיסת עדן
תמונות חוץ
צימרים עם בריכה לזוגות
צימרים בחרמון
צימרים למשפחות
וילות מבודדות
צימרים בדרום עם בריכה
חדרי אירוח צימרים לפי שעה בצפון
צימרים רומנטיים
חופשה בצימר
צימר בגליל
עיסוי שוודי
נופש בישראל צימרים וילות
צימרים יוקרתיים למשפחות
וילות עם בריכה
משפחות
מבצעים בפיסת עדן
01/08/2009 - מבצע לילה שלישי חינם
מבצע קייץ חם
לילה 3 חינם

וילות עם בריכה

כפי שאתם בוודאי יודעים, אחת הסיבות שבגללן הישראלים אוהבים לצאת לבתי המלון היא הבריכה של בית המלון. לרוב בתי המלון מציעים יותר מבריכה אחת, והדבר יכול להיות נעים. עם זאת, בתוך הבריכות הללו יש כמויות עצומות של ילדים קטנים שמפריעים, מבוגרים שמתלוננים על הילדים, ובאופן כללי הרבה מאד רעש והמולה. אז מה קורה אם אתם רוצים נופש עם בריכה, אך בלי כל ההמולה אשר מסביב ? אפשר לצאת אל וילות עם בריכה וליהנות מנופש מושלם !

וילות עם בריכה פרטית בדיוק עבורכם

היתרון המרכזי של וילה עם בריכה, הוא בכך שהווילה והבריכה משמשות אך ורק אתכם ( ואת האנשים שמגיעים אתכם ) ולא אף אחד אחר. כך, אתם יכולים לשהות בתוך הבריכה מתי שרק תרצו לאורך כל שעות היום והלילה ככל שתרצו. בתי מלון יגבילו אתכם גם לשעות הפעילות של הבריכה. אולם בתוך וילות עם בריכה אתם יכולים גם לצאת לשחייה לילית, שחייה לפנות בוקר, או בכל זמן אחר שתחפצו בכך !

ויש גם אטרקציות נוספות שמחכות לכם במתחם

מעבר לכך, אי אפשר להתעלם מכך שבתוך וילות עם בריכה יחכו לכם עוד אטרקציות רבות שאתם רק יכולים לחלום עליהן בתוך בתי המלון, למשל. וילה יוקרתית תציע לכם בין השאר אמבטיית ג'קוזי פרטית בלבד ( בבתי המלון מדובר לרוב על מעין בריכות ג'קוזי אשר משותפות לכולם, אפילו במועדוני הספא    בתשלום ). בתוך הווילות אתם גם חופשיים להכין כל ארוחה שרק תירצו, ואפילו להזמין אוכל מבחוץ אל הוילה שלכם .

גם הצימר בא בחשבון לחופשה הקרובה שלכם

מעבר לאפשרות של וילות עם בריכה, חשוב גם להכיר עוד אופציה קרובה מאד - האופציה של צימרים עם בריכה, כמובן. הצימרים יכולים להתאים למי שמחפש אופציה לנופש כפרי יותר. כמו כן, בעוד שבווילה פעמים רבות אתם נמצאים לחלוטין לבדכם, הרי שבצימר לרוב הבעלים יהיו בקרבת מקום, ואף יגישו לכם שירות אישי במידה ותבקשו זאת במהלך כל ימי החופשה במתחם הוילה היוקרתי.

 
צימרים סוויטות יוקרתיות בגליל - וילות עם בריכה
כל הזכויות באתר זה שמורת חל איסור להעתיק מידע או כל דבר אחר ללא רשות בכתב
צימרים פיסת עדן מושב חוסן